REKOLEKCJE KURSY 2019

Zapraszamy do zapoznania się z propozycją kursów i rekolekcji w roku 2019.

 

Niedzielne uwielbienie                        17.02.2019 Kaplica w Białej    (tylko dla wspólnoty)

Rekolekcje Świątynia                            01-03.03.2019 w Lipniku          (dla wszystkich),

Dzień wspólnoty                                    09.03.2019 w Hałcnowie          (tylko dla wspólnoty)

Warsztaty modlitwy uwielbienia           marzec/kwiecień 2 i 4 wtorek po naszym spotkaniu (koszt 0zł)

Kurs dla dzieci                                      24.05-26.05.2019 w Lipniku (dla wszystkich)

 

 

OPISY KURSÓW:

Nowe Życie    – intensywny czas rekolekcji, w czasie których możemy poznać podstawowe prawdy o Bogu i doświadczyć Bożego działania w naszym życiu oraz mocy Ducha Świętego.

Wyjdź z łodzi   – autorskie rekolekcje naszej wspólnoty oraz wspólnoty Zacheusz o tym, jak pośród szalejącej burzy, spotkać Jezusa. Uczymy się jak lepiej poznać Boga i przekonać się, że On zasługuje na nasze zaufanie.

Dla dzieci - autorskie rekolekcje pozwalające poprzez zabawę oraz doświadczenie wspólnoty spotkać osobiście Jezusa Chrystusa.

Rekolekcje Świątynia   - autorskie rekolekcje ukazujące, jak poprzez rozwój rożnych sfer naszego życia, możemy stawać się coraz piękniejszą świątynią Ducha Świętego. Dla wszystkich, którzy pragną współpracować z łaską oraz doskonalić się w miłości do siebie i drugiej osoby.

Warsztaty modlitwy uwielbienia   - to czas poznawania podstaw modlitwy uwielbienia jak i jej animacji (prowadzenia). To cztery spotkania gdzie poznany formy modlitwy, znaczenie Słowa Bożego w modlitwie uwielbienia, zasady dla prowadzących spotkania modlitewne oraz aspekt ewangelizacyjny spotkań modlitewnych. Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału. Liczba miejsc ograniczona. 

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY:

(*) pola obowiązkowe

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com